Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Więcej informacji o panelach dachowych.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej stosowana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Przybliżamy blachy na rąbek stojący oraz sposoby ich użycia.

Blachy na rąbek stojący – zalety i przeznaczenie

Blachy na rąbek stojący wspaniale godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, toteż zdobywają coraz szersze uznanie. Pięknie prezentująca się i wytrzymała blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest reperacja paneli dachowych, jak i nowych budynkach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek są transportowane na miejsce budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Charakteryzują się prostym oraz zarazem błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest wytrzymałe, niepodatne na korozję oraz wspaniale komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem dworkowym czy minimalistycznym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem odporności i wykorzystanej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną warstwą dającą protekcję przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. opady oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest sprzedawana w kilku modelach, co pozwala na dostosowanie jej do potrzeb przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają również zredukować koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od producenta.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08