Srebrne wisiorki

Potrzebujesz wisiorków ze srebra? Skieruj się na ten adres.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet lubi mieć oryginalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze móc założyć coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może być zawieszony przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Równie ważna jest grubość kupowanego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łzy, kwadratu etc), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroką ofertę jest również jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]