Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Sprawdź, gdzie kupić słoik z kranikiem.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania kompotów, oranżad, lemoniad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego atutem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]