Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Zamów butelki szklane 500ml w hurcie.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych koncernów, jest to także branża, w której bardzo dobrze radzą sobie niewielkie podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim smakowitym, zdrowym czy też unikalnym wyrobem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być zabezpieczona tak, by wyrób jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a więc np. w szklane butelki i słoiki. Atutem tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików – dlaczego warto?

Jasne jest, że oferty sprzedaży adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. żurek, pasty warzywne bądź marmolady, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie jest tym samym dla niego zarówno formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając towar w hurtowych ilościach zazwyczaj można spodziewać się znacznego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików oraz butelek. Dzięki temu również otrzyma towar szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co znajduje się w jego asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i pojemności butelki szklane (znakomite do rozlewania wina, piwa czy soków) i słoiki. Transportowane są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą także odebrać nabyty towar wprost z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą butelek i słoiczków w hurcie można dodatkowo zamówić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]