Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Dowiedz się więcej o baniaku na wino na superbutelki.pl.

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako pomysłowy upominek dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół balon do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]