O rodzajach czapraków dla koni i o tym, gdzie je kupić

Zobacz, gdzie kupić czapraki.

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – budowa i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które zapewniają koniowi komfort, a zarazem chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów doskonale chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wykonane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje najwyższy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły komfort jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również dobrze się prezentują. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]