Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Jeśli chcesz kupić kontenery na gruz, koniecznie sprawdź ekombud.pl.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery budowlane – wybierz wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest wiele typów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są też kontenery do transportu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]