Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Lavazza A Modo Mio kapsułki, znajdziesz na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Podmiotów przetwarzających kawę są setki, jednak Lavazza nieustannie pozostaje na liście tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, iż początek marki Lavazza sięga ostatnich lat XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów kupił nieduży sklep, w którym przetwarzano ziarna kawy i produkowano ich oryginalne mieszanki. W mgnieniu oka zdobyły one serca obywateli miasta. Wiek później marka Lavazza nadal zachwyca smakiem swoich kaw, ustanawiając standardy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z często kupowanych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z linii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w dużych biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie pysznej, pachnącej kawy trwa dosłownie paręnaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tę markę. Obecnie w sklepach znaleźć można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale nadal cechuje je głęboki smak.

Kto produkuje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kaw w kapsułkach do szeregu znanych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące smakowitą mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej mieszanką z robustą (Padova Cremoso czy Superbia), jak również napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) i popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]