Global Food Hygiene – o producencie jednorazowej odzieży ochronnej

Jeśli chcesz zamówić odzież ochronną jednorazową, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Branża spożywcza musi zachowywać restrykcyjne normy w każdej fazie produkcji. Skutkiem tego tak ważne jest, żeby załogi fabryk oraz zakładów przetwórstwa żywności zostały zaopatrzone w najwyższej jakości ubiór ochronny, zatwierdzoną do wykorzystywania w tym sektorze. Przedsiębiorstwa mogą zakupić takie artykuły w Global Food Hygiene, które jest krajowym producentem i dystrybutorem odzieży roboczej.

Najważniejsze wyroby dostarczane przez markę Global Food Hygiene

Global Food Hygiene istnieje na rodzimym rynku od ponad 5 lat, a odniesione tu sukcesy pozwoliły jej w 2020 roku rozszerzyć działalność również rynki europejskie. Obecnie w asortymencie spółki znajdują się części odzieży roboczej, takie jak buty, fartuchy, czepki i kominiarki, maski jednorazowe, w tym również te okrywające brodę oraz rękawice jednokrotnego i wielokrotnego wykorzystania (metalowe). Jednym z głównych produktów Global Food Hygiene są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce zaprojektowane osobiście przez grupę ekspertów firmy i wytwarzane za pomocą autorskiego wykrojnika. Już ponad 800 odbiorców korzysta z artykułów spółki Global Food Hygiene. Produkcja też wygląda spektakularnie – z hali produkcyjnej wychodzi co miesiąc circa 700 tysięcy fartuchów.

Producent odzieży roboczej – nieustający rozwój

Trzeba zaakcentować, że Global Food Hygiene rok w rok wychodzi naprzeciw potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko odnośnie różnorodności wytwarzanych przez nią produktów. Firma kładzie nacisk na permanentny rozwój, wdrażając nowe rozwiązania logistyczne, jak i ulepszając infrastrukturę spółki (m.in. modernizując hale magazynowe i produkcyjne), co przyniosło jej wiele prestiżowych wyróżnień. Kluczowym zamiarem Global Food Hygiene jest połączenie części procesów oraz ścisła współpraca między różnymi działami firmy, co w efekcie przyczyni się do osiągnięcia wysokiej wydajności w realizacji zamówień tak, aby trafiały one do klientów w ciągu jednego dnia.

Adres firmy:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]