Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

Więcej o trapezie na dach na https://www.regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Blachy trapezowe dachowe – ekonomiczne i mocne pokrycie

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony również z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej stosowana do wykonywania pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych powodów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Blacha trapez będzie też znakomicie prezentować się jako uwieńczenie składnic, garaży bądź budynków gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową warto zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08