Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Jeśli potrzebujesz drukarki 3D, skieruj się na ten adres.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Ocenia się, że korzystając z drukarek 3D oraz pozostałych produktów Stratasys można prawie o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Kluczowe idee pracy ekspertów firmy Stratasys to zapewnianie wysokiej jakości usług i produktów, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, działające w nowej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się bezproblemową obsługą i ergonomiczną budową. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można uzyskać identyczne prototypy, do czego dąży się głównie w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie stosowane w rozlicznych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Druk jest solidny i precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie występują zniekształcenia.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]