Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Jeśli szukasz części do Renault Kraków, zobacz tutaj.

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]