Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

Więcej o chemii profesjonalnej na verdeavis.pl.

Aby utrzymać czystość – tak w mieszkaniu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to dużo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z najtrudniejszym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i sprzedawcy chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki do czyszczenia – dla klientów indywidualnych, jak i ekip sprzątających

Oferta środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o usuwaniu charakterystycznych zabrudzeń, między innymi wykwitów pleśni, tłustych osadów, graffiti czy też kamienia kotłowego.

Zabezpieczenie powłok z wykorzystaniem chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czystości pozwalają także na ochronę oraz pielęgnację powłok szczególnie wystawionych na destrukcyjne oddziaływanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto dodać, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]