Nie masz w domu stołu? Zobacz co tracisz!

Chcesz nabyć stół dębowy rozkładany? Sprawdź https://stfurniture.com/produkty/meble/stoly/.

Czy umieszczony w jadalni, w kuchni lub w wydzielonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze będzie stanowił najistotniejszy mebel w domu. W związku z tym zamawiając stół trzeba brać pod uwagę nie tylko jego optymalny design, ale też jego jakość.

Stół w mieszkaniu – wpływa na zbudowanie relacji z bliskimi

W pokoju dziennym przebywamy przez większość czasu i tam też głównie się odprężamy, lecz to stół jest w istocie centralnym miejscem w mieszkaniu. Momenty spędzone na wspólnym spożywaniu obiadów i kolacji z najbliższymi najmocniej wpływają na zbudowanie więzi towarzyskich i rodzinnych. Stół jednoczy, jako że pozwala na bliski kontakt dużej ilości ludzi na małej przestrzeni, co w konsekwencji wzbudza pragnienie komunikacji między ludźmi. Warto urządzać dom tak, żeby wytyczyć w nim przestrzeń na umieszczenie stołu z dala np. od głośnego telewizora. Przy takiej aranżacji nie tylko najzwyklejsze posiłki, ale również przyjęcia wigilijne bądź imieninowe umożliwią wszystkim skupić się na tym co w owej chwili jest najistotniejsze, czyli rozmowie z bliskimi i z przyjaciółmi. Liczne badania wykazują dodatkowo, że posiłek przy stole pozwala wypracować poprawne nawyki żywieniowe również u dzieci. Przy stole jemy posiłki bez stresu czy pośpiechu, na co korzystny wpływ ma, oczywiście, wykonywanie tej czynności z rodziną.

Designerski stół do kuchni – ogromna solidność wykonania

Stół do kuchni bądź jadalni powinien być wytrzymały. Będzie bowiem codziennie używany, nieraz nie tylko spożyć obiad, ale również jako miejsce nauki, zrealizowania drobnych prac, które wymagają sporego płaskiego blatu czy po prostu do zabawy, np. układania puzzli z maluchami i gry w pasjansa bądź w gry planszowe. Współczesne designerskie stoły rzemieślnicze od cenionych projektantów wyróżniają się naturalnością surowców wykorzystanych do ich produkcji (m.in. drewno orzechowe oraz dębowe), wysoką trwałością, a także imponującym wzornictwem, których na darmo szukać w asortymencie meblowych sieciówek. Twórcy nowoczesnych stołów oferują także stoły rozkładane, przydatne w razie okolicznościowych spotkań w dużym gronie rodzinnym. Zamawiając designerski stół mamy gwarancje, iż nabywamy mebel, który wytrzyma lata. Dostajemy także sposobność jego personalizacji, i w konsekwencji dokładniejszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim pragniemy zaaranżować mieszkanie.

Adres firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]