Zwiększ rozpoznawalność firmy dzięki wirtualnemu spacerowi 3D

Szukasz więcej wiadomości o wnętrzach firmy w Mapach Google? Zajrzyj na www.fotografsv.pl

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepsza metoda na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które mają zamiar np. wynająć. Dla wielu osób możliwość obejrzenia danego lokalu przed sygnowaniem umowy jest ogromnie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację do promocji i dlaczego opłaca się to robić? Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Do czego służy wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D naszej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy układ wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać i skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do całej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy również zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, iż poza przeglądaniem wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby firmy czy hostelu, możemy przerzucić się pojedynczym kliknięciem myszki do dowolnego wnętrza, a następnie zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala również przechodzić do sąsiednich pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Wirtualny spacer VR w biznesie – gdzie je udostępnić?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować klientom konkretną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do zaprezentowania restauracji, warsztatu czy hotelu, a także w prosty sposób zademonstrować dużemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w celu sprzedaży domu, by przyszli klienci mieli możliwość wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się wykonywać z wielu powodów. Pierwszy z nich to opcja umieszczania ich na naszej stronie www, w Mapach Google bądź udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej nakłonić klienta, aby skorzystał z naszej oferty . Osoby, które poznają bliżej naszą firmę zaczną darzyć ją o wiele szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to również świetna metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – mimo ogólnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją stosują. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — wystarczy zamówić jego wykonanie u wykwalifikowanego fotografa.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]