Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Jeżeli potrzebujesz zamówić serwis okna, zajrzyj na https://www.serwismeteo.pl.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie oddziałują również czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]