Wymiana szybki, baterii, odzyskanie danych – jakie usługi świadczy serwis iPhone?

Zamów wymianę szybki iPhone 8 Plus +.

Tablety, smartfony i komputery są dziś integralnym elementem naszego życia zawodowego oraz prywatnego, toteż nabywając te urządzenia przeważnie szukamy tych najbardziej niezawodne. Taką opinią cieszą się od wielu lat urządzenia marki Apple, które pomimo bardzo znacznej ceny w stosunku do produktów podobnych firm, z każdym rokiem zdobywają sobie miliony kolejnych klientów. Jednakże nawet telefon wysokiej klasy może się zepsuć albo przestać prawidłowo działać w wyniku nieostrożnego użytkowania. Ale nie znaczy to, że z miejsca trzeba zamienić go na nowy – wystarczy bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana szybki i delikatnych części – co naprawi Serwis iPhone Warszawa?

Kto miał produkty Apple przekonał się, że sprzęt ten funkcjonują sprawnie latami, ale nawet one nie oprą się uszkodzeniom, powstałym z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa każdego dnia otrzymuje zlecenia na wymianę baterii, która z upływem czasu nie trzyma pojemności, wymianę szybki przedniej i tylnej, rozbitych w wyniku upuszczenia urządzenia z dużej wysokości czy wymianę innych delikatnych elementów jak niereagujący przycisk HOME lub niesprawny układ U2. Nasi specjaliści niosą pomoc również w przypadku konieczności odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zalania.

Serwis iPhone – jak wybrać?

Póki iPhone ma obowiązującą gwarancję wiele napraw bez przeszkód dokonamy w autoryzowanych serwisach Apple. Problemy zaczynają się po wyczerpaniu gwarancji, jako że naprawa nawet nieznacznych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość pokaźne koszty, które nie każdy może ponieść. Całe szczęście na obszarze całej Polski, przede wszystkim w dużych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w godzinę potrafią zrealizować naprawę produktów tej marki starszej i nowszej generacji, wyprodukowanych w okresie zeszłego dziesięciolecia, a więc: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus oraz 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS oraz XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 czy iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania brak serwisu serwisu iPhone’a i nie masz możliwości dostarczyć go do punktu samemu, szukaj usługodawców, którzy przyjmują zlecenia naprawy urządzeń Apple wysłanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim usługodawcą jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Adres firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555