Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Interesuje Cię oferta taniego parkingu Balice? Wejdź na https://pandaparking.pl, żeby zdobyć więcej informacji.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, ale to generuje pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]