Wirtualny spacer – zwiększ widoczność firmy w Mapach Google

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie istotny punkt reklamy marki w internecie. Z jej pomocą będziemy widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje świetna metoda, by pośród mnóstwa podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej miejscowości. Od tej pory będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych usług, firm bądź marek. Jednakże sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby wyprzedzić konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto wykonać kilka kolejnych działań, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma stosownego opisu firmy, umieszczenie estetycznych zdjęć, adresu strony internetowej firmy i wszelkich aktualnych informacji. Jest również inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, gdyż nadal mało firm go stosuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer 3D – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasz lokal bądź biuro. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i obejrzeć pomieszczenia. Taki spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak niedużo firm postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma dużo atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]