W biznesie ważna jest reklama – zlecaj kampanie agencji marketingowej

Szukasz porady specjalistów z agencji reklamowej Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na k-myk.pl.

Kiedy posiada się firmę, bez względu na to czy zajmujemy się produkcją, świadczeniem usług czy dystrybucją, działania reklamowe winny być ważnym elementem kreowania rozpoznawalności marki. Korporacje oraz duże przedsiębiorstwa mają finanse na stworzenie i opłacanie swoich działów ds. reklamy, natomiast niewielkie firmy, które rzadko prowadzą akcje promocyjne, na ogół korzystają ze pomocy agencji reklamowych.

W jakich działaniach wesprze Cię agencja marketingowa?

Agencja reklamowa to grupa twórczych specjalistów z ogromnym doświadczeniem, dysponujących wieloma kwalifikacjami pomocnymi w marketingu. Poprzez zatrudnianie ekspertów świetnie orientujących się zarówno w zakresie kampanii marketingowych w sieci (filmy i animacje viralowe, kanały social media), tradycyjnej komunikacji medialnej, jak i grafiki (w tym przygotowanie do druku), agencja marketingowa zapewnia klientom całościową obsługę. Młode marki mogą zamówić opracowanie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą logotypu i projektami akcydensów (wizytówki, obwoluty czy papier firmowy), a te które dysponują już własnym logo mają pewność, iż będzie ono odpowiednio zastosowane podczas tworzenia materiałów promocyjnych – folderów, billboardów, stoisk targowych bądź kalendarzy. Agencja reklamowa przygotuje również ciekawe, unikalne artykuły na stronę www zamawiającego oraz zaplanuje schemat kontaktów z odbiorcami za pośrednictwem najpopularniejszych portali społecznościowych, jak np. Instagram, Twitter i Facebook.

Kiedy warto zdecydować się na współpracę z agencją reklamową?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe kierowane są przede wszystkim do podmiotów, które nie mają swojego działu promocji. Jednak nie znaczy to, iż to jedyny model kooperacji. Działanie agencji częstokroć polega na wsparciu istniejącego już w firmie działu ds. reklamy i marketingu. Jeśli więc nie ma on wprawy w przygotowaniu konferencji, spotkań z klientami bądź targów, które na ogół wymagają wielopoziomowego planowania, takie obowiązki można powierzyć zewnętrznej agencji marketingowej. Może ona również posłużyć za narzędzie wspomagające budowę harmonijnego i wykwalifikowanego zespołu pracowników – należy powierzyć jej zorganizowanie wyjazdu integracyjnego lub opracowanie planu kursów. Na rynku funkcjonują setki agencji reklamowych, należy jednak wybierać te, które zapewniają dostęp do szerokiego zespołu doświadczonych ekspertów. Pozwala to na powierzenie wszystkich czynności marketingowych jednej agencjii dzięki temu większą kontrolę nad wizerunkiem firmy oraz integralnością kampanii.

Adres firmy:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]