Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Wdrożenia WooCommerce - zajrzyj w to miejsce po więcej szczegółów o tych usługach.

Chcesz otworzyć sklep online? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – zalety tej wtyczki

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, iż szybko opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano tej wtyczce, ma wiele zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można błyskawicznie spersonalizować z użyciem bezpłatnych lub płatnych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest zdobyć przyzwoite pozycje w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie odbiorców. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek podnosi się również elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić klientom zlecenie przelewów za zakupy m.in. przez PayU.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce umożliwia też analizę danych sprzedaży (przygotowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i zespolenie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zleć profesjonalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o instalację wyłącznie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz właściwą semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści stworzą także blog, na którym łatwo można informować użytkowników o promocjach oraz nowych towarach albo publikować omówienia i poradniki dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]