Smaczne i piękne dania – dlaczego warto zamówić catering na wesele

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto oferuje organizację wesel w Krakowie? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, wesela bądź komunie, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, na które sprasza się nierzadko nawet i stu gości. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę zaplanować menu, a później przygotować oraz podać dania uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy świętowanie planowane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czy opłaca się zamówić catering weselny?

Urządzanie zabawy weselnej to wielki stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na wybór ozdób sali, rozsyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zamówienia stosownej ilości trunków oraz zakąsek serwowanych w czasie zabawy, a co kluczowe – przygotowanie gorącego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich przy stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym powinien mieć należytą oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, aby stoły były pięknie przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były smaczne i ładnie skomponowane na talerzach, a także aby obsługa profesjonalnie podawała gościom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, szefów kuchni i kelnerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Catering na wesela – menu pasujące do charakteru przyjęcia

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi zasadami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla zaproszonych, ale także i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe na ogół posiadają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, trunków i przekąsek dopasowanych do stylistyki wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający może więc sam przygotować jadłospis z sugerowanych dań. Powinno się jednak zaakcentować, że firmy oferujące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe sugestie i często na życzenie klienta podejmują się przygotowania unikalnych zestawów potraw.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]