Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Dowiedz się więcej o organizacji imprez firmowych w Krakowie na palacradziwillow.pl.

Przyjęcia firmowe to nie tylko spotkania integracyjne lub plenerowe pikniki dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie uformowanie silnych więzi między zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, aby uczcić zdobyte nagrody, a także różnorodne kursy, bankiety dla partnerów biznesowych czy sympozja. Takie wydarzenia muszą być dobrze przygotowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

O czym pamiętać wybierając salę na organizację imprezy firmowej

Gdy nie posiadamy w firmie pojemnych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich gali, trzeba rozejrzeć się za ofertami wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Istotne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do charakteru urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla akcjonariuszy marki, w trakcie których świętowany jest jej szczególny sukces, nie mogą być zorganizowane w byle jakiej sali. Powinno się w takich sytuacjach zaplanować imprezę w eleganckim miejscu, które stanowczo podkreśli doniosłość uroczystości. A jeżeli na event poproszone będą osoby nie zamieszkujące w bliskiej okolicy lokalu, powinno się wybrać salę, zlokalizowaną obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj zaproszonym nieskazitelną obsługę

Podczas planowania wydarzenia firmowego nie można nie uwzględnić tak istotnego elementu, jak dostarczenie gościom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w wyznaczoną lokalizację wybornych potraw dla obecnych, ale także doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i zajmie się dekoracją stołów. W czasie prestiżowych imprez wskazane jest również zapewnienie zaproszonym wzorowej obsługi. Opłaca się zatem szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki oraz wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i rewelacyjnie prezentujące się na talerzu dania.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]