Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Dowiedz się, kto oferuje aranżację wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół niezbędny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]