Profesjonalne sprzątanie grobów

Chcesz zamówić sprzątanie grobów Kraków? Zajrzyj tu.

Wygląd grobów zmarłych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na taką usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek oraz doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, które będziemy musieli opłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą przede wszystkim od rodzaju usług – jeśli decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło grób co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu czterystu zł co dwanaście miesięcy. Warto też dodać, iż koszty uzależnione są także od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]