Producent zabudów samochodowych – co oferuje?

Branża związana z transportem stale się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, a także pojawiania się coraz to nowszych rynków eksportu i importu. Z tej przyczyny wymaga również coraz to nowocześniejszych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na modernizacji procesów transportu dóbr. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieustannie zmieniającym się wymogom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie uznane rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności korzystania z wózka widłowego), kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To też producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii, jak i oddziałów specjalnych. Do produkcji używane są tylko materiały wysokiej jakości, dostarczane przez renomowanych dostawców. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie trzydzieści lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na przygotowanie nowatorskich rozwiązań na światowym poziomie, co poświadcza m.in. sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych z myślą o przewozie niezwykle wymagających ładunków.

Producent przyczep – kompleksowe usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (w firmowym warsztacie w Malni bądź w kilku autoryzowanych punktach), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje wykonywane są na terenie krajów Unii Europejskiej w terminie wyznaczonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o zabezpieczenie odbiorców, którzy wykonują naprawy samodzielnie. Części zamienne do przyczep firmy są stale dostępne, co minimalizuje czas wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, co w znacznym stopniu usprawnia to serwis zarówno błahych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Pochodzenie zdjęcia – gniotpol-trailers.com.