Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Więcej szczegółów o pozycjonowaniu Krakow na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Popularność internetu oraz łatwość korzystania z niego do znalezienia potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony www nie oznacza, iż potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest przecież obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo małych firm, które działają wyłącznie w określonym województwie bądź nawet w jednej miejscowości, np. w Krakowie bądź w Bydgoszczy, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla małych firm

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych bądź usług korzystają na ogół z fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “restauracja gruzińska kraków”, “masażysta kraków” lub “sklep rtv kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na pokazanie swojej oferty ewentualnym klientom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu gruntownie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie treści, jak również pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może monitorować na bieżąco efekty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]