Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Organizacja przyjęć okolicznościowych - usługa dla Ciebie.

Gdy ktoś mówi o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z weselem. Ale ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to również zabawy z okazji 18-tych urodzin, chrzty oraz komunie. Kiedy lista zaproszonych gości jest długa, zwykle nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy musimy zabukować odpowiednią salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – jak wybierać salę?

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka czy urodziny, w której uczestniczyć będą przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast imprezy, w których dużą część gości stanowią kilkulatki, m.in. chrzciny lub komunie, rekomenduje się wyprawić w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znudzą się za szybko zabawą i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski podawane uczestnikom również powinny być dopasowane do okazji. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smakowite potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w stylowych salach i w plenerze

Znalezienie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, jednakże rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście królewskiej oprawie urządzane są tu komunie, chrzty oraz – rzecz jasna – wesela, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć łącznie do 130 osób. Z kolei jeżeli przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się blisko 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia menu, poprzez ustawienie i przystrojenie stolików, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]