Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Zamów catering imprezowy na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Okres wakacyjny obfituje w niezwykle popularne ostatnio pikniki firmowe oraz wydarzenia w plenerze, ale tak naprawdę każdego dnia w rozmaitych miejscach kraju mają miejsce bankiety, sympozja czy benefisy. Takie eventy muszą mieć należytą oprawę, której integralnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Apetyczne potrawy, doświadczona obsługa – o cateringu na imprezę

Masz zarezerwowaną salę na event bądź wybrałeś już punkt, gdzie urządzisz piknik? Pierwszy etap za Tobą! Teraz należy postarać się o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia przepysznych przekąsek, napojów oraz gorących dań. Miej na uwadze, że podczas prestiżowych bankietów nie wystarczy ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu sali i liczyć na to, że zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Cała oprawa eventu jest istotna – wygodny układ stolików, szykowne dekoracje, a także prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy niewątpliwie docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą serwować im wprawni kelnerzy, a potrawy będą prezentować się na talerzu niczym w topowych restauracjach.

Porady odnośnie menu i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu imprezowego

Atutem skorzystania z usługi cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, iż zatrudniony zespół nie tylko przygotuje przepyszne posiłki, ale także kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy zostaną przywiezione w wyznaczone miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoliki, a następnie wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości w czasie imprezy. Na życzenie klienta, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas obecnym popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju szansą, by przyjrzeć się z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i kameralnych. Podczas ustalania niuansów zamówienia zasugeruje ona, jakie napoje, przekąski oraz potrawy idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]