Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Dowiedz się, komu zlecić catering do firm.

Ważne spotkanie biznesowe, warsztaty czy sympozjum – każda poważna firma zapewne w końcu stanie przed nieodzownością organizacji wydarzenia tego typu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na urządzanym spotkaniu mają pojawić się znaczne tłumy, wypada skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Poczęstunek bez ryzyka zabrudzenia dłoni – o cateringu biurowym

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to spotkania trwające przeciętnie po 8-10 godzin, często nawet przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy grafik wykładów, między którymi przewidziane są na ogół dwie kwadransowe przerwy, w czasie których trudno jest zjeść większy posiłek w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny nieodzowne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować podczas przerwy, a o ile organizator pozwoli, również wziąć ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść bez ryzyka zabrudzenia rąk i ubrania. W ramach oferty cateringu biurowego udostępniane są również urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Czemu powinno się wynająć usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest bardzo ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach wytężonego skupienia. Poza tym jest to także możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w mniejszej grupie tematów poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który widuje się na stołówkach biurowców, nigdy nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych konferencji bądź płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, gryząc kupione po drodze w sklepie bądź samodzielnie przyszykowane sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie partycypantów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]