Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Komfort, sposobność przybycia także w bardzo oddalone zakątki świata oraz szybkość – to nadrzędne zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu wyprawy zyskały olbrzymią popularność. Podróż, której elementem jest lot, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością problem dojechania do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne problemy połączone z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, dlatego też w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, w związku z tym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie samochodu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niezmiernie przydatne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia obsługi

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć też na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Co więcej, podróżni mogą uzyskać asystę pracowników parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy też obniżenie ciśnienia w oponach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]