Gdzie zostawić samochód przed odlotem – parking długoterminowy przy lotnisku

Więcej szczegółów o lotnisko Kraków parking długoterminowy uzyskasz tu.

Wyjeżdżasz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu lub autobusie.

Czy opłaca się korzystać takiej oferty parkingu długoterminowego?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy też darmowy transfer pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – w mgnieniu oka i bez problemów, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem bankowym. Innym pozytywem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]