Chcesz urządzić imprezę rodzinną? Skorzystaj z usługi cateringu okolicznościowego

Catering okolicznościowy - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Niedługo nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z krewnymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to spora grupa gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i uraczyć ich pysznymi napojami i przekąskami. Możesz postarać się przyrządzać je na własną rękę, lecz przy większej liczbie gości ciężko jest tego dokonać. Ponadto to twoja impreza i pragniesz się na niej świetnie bawić, a nie służyć za kelnera czy zamknąć się w kuchni. Z tej przyczyny organizację menu na rodzinne imprezy zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie musisz wynajmować lokalu!

Gdy wymienia się cateringu większość osób myśli wpierw o cateringu na wesele lub eventach biznesowych. Jeszcze parę lat temu punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy rzeczywiście dużej liczbie gości dopuszczał on opcję zamówienia profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Tym bardziej, iż przez wiele lat usługa cateringu nie zapewniała obsługi niedużych rodzinnych spotkań, a nieraz także tych większych, jeśli nie było to powiązane z rezerwacją lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy zdecydujemy się wydzierżawić salę czy zechcemy urządzić event we własnym mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce pyszne dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w przystrojeniu i rozstawieniu stołów

Catering okolicznościowy to dosłownie oferta dostępna na dowolną rodzinną okazję (ale nie tylko!). Zawodowi szefowie kuchni bez problemu zaplanują menu współbrzmiące z formą imprezy, nieważne czy potrzebujesz catering na chrzciny, na imieniny lub na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to też obsługa półmetków, komersów oraz studniówek. Poszukując firmy świadczącej tę usługę warto wybrać taką, która potrafi zaadaptować menu do wizji i – co istotne –budżetu zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w ułożeniu i udekorowaniu stolików.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]