Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Jeśli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących tworzenia projektów budowlanych Kraków, kliknij tu.

Biuro projektów świadczy rozległy wachlarz usług – pomaga realizować marzenia osób, które chcą osiedlić się w wygodnym i ustawnym domu, ale też adresuje ofertę do instytucji czy firm. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a następnie czynnie nadzorować przebieg prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę budynku lub zaproponować aranżację już wybudowanych domów.

Jak pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz innowacyjnych, kreatywnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle wielu domków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a równocześnie po prostu wygodny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy architektoniczne.

Biuro projektowe – co projektowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych oraz wnętrz mieszkalnych. Przykładowe realizacje to m.in. kawiarnie, apartamenty na wynajem, budynki rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki danego obiektu, a także osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może też przygotować plan przestronnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]