Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Dostawca silników elektrycznych - zapoznaj się z pełną ofertą.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w wielu sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Positec

Działająca od przeszło dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (AC, DC i BLDC), przekładni planetarnych i falowych, a także silników prądu stałego produkowanych z surowców najwyższej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się nadzwyczajną solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), a także przy wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]