Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Potrzebujesz więcej wiadomości o Flobo? Zajrzyj na flobo.io

Biznesmeni stale szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla ogromnych podmiotów

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych firm, ale także i tych małych, które w miesiącu obsługują mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie napotykają problemy z opieszałymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocna usługa dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, zatem rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach językowych albo niepublicznych, czy tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi pobiera wstępnej płatności, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]