Komu jest potrzebny raport danych pozafinansowych

Na www.pracowniaregister.pl/raporty/ uzyskasz kompleksową pomoc fachowców w zakresie tworzenia raportu danych pozafinansowych.

Raporty danych pozafinansowych bywają coraz częściej tworzone przez najróżniejsze firmy. Na ich opracowanie najchętniej decydują się największe marki – państwowe kompanie lub światowe firmy, lecz docenia się je również w trochę pomniejszych spółkach. Najczęściej spotykanym typem raportu danych pozafinansowych jest CSR, czyli raport odpowiedzialności społecznej. Z informacji, jakie w nim znajdziemy możemy wyczytać między innymi jak rozkładają się proporcje kobiet i mężczyzn w zarządzie, jak ważna jest dla niej przyroda oraz w które kampanie charytatywne się angażuje. Dlaczego jednak warto opracować raport danych pozafinansowych? O czym nie zapominać przy jego wydaniu, by dał oczekiwane skutki?

Korzyści z opublikowania raportu danych pozafinansowych

Na raport danych pozafinansowych dobrze postawić zwłaszcza z uwagi na postrzeganie przedsiębiorstwa. Wydając raport CSR kreujemy image firmy odpowiedzialnej, a to rzutuje tak na zwiększenie liczby kontrahentów, jak i brak problemów z przyznaniem późniejszych dotacji. Raport danych pozafinansowych także pozwala na zbudowanie związków z lokalnymi społecznościami i samorządami, a to jest niezwykle istotne dla każdej firmy – tak niewielkich spółek, jak i ogólnoświatowych kompanii.

Przystępny raport danych pozafinansowych

Stworzenie raportu danych pozafinansowych da oczekiwane skutki wyłącznie wtedy, kiedy jego wyniki wydamy w atrakcyjnej estetycznie formule. Z tego względu po przygotowaniu danych, dobrze powierzyć złożenie raportu sprawdzonej studiu graficznemu. Dzięki temu potencjalni kontrahenci szybko znajdą wszystkie informacje, co w ogromnej mierze wpływa na ich zdanie o firmie. Nie zapominajmy także, że raport danych pozafinansowych jest częścią strategii formowania wizerunku firmy – musi zatem nawiązywać do publikowanych przez nią materiałów reklamowych.

Adres firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]