Dla kogo kurs digital painting?

Kurs digital painting - poznaj pełną ofertę.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej i filmowej. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również edytować zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak używać masek i warstw, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, wykonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]