Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo czynników – przede wszystkim fakt, że są to niezwykle interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale także porady zawodowców pozwalające przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Lublinie, Warszawie, Gdańsku lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]