Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak korzystnej oferty gór zimą dla początkujących!

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który docenia rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki pod okiem wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Przygotowujemy wyprawy, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to wyprawa dla turystów sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Najwyższym stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o sporej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne przeżycia. Umożliwiają przy tym wcielenie w życie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w trudnych warunkach. Firma angażuje zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają na wskroś charakter górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielą się posiadanym doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Andy i Dolomity.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]