Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Na psychoterapia-uk.pl znajdziesz polskiego psychologa Coventry na miarę swoich potrzeb.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zaczęli emigrować na Wyspy. Aktualnie z uwagi na Brexit fala emigracji właściwie zanikła, lecz ciągle nie brakuje ludzi skorych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może generować mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakich sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również praca na terenie obcego państwa, mogą rodzić mnóstwo komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest podołać. Separacja z rodziną często wywołuje ogromny stres. Do tego w wielu wypadkach pojawiają się również kłopoty ze znalezieniem etatu lub integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju wyjątkowo trudno jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane w czasie wizyty zostaną przekazane dalej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339