Co i gdzie można leczyć falą uderzeniową?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o fala uderzeniowa aparat, znajdziesz na www.bardomed.pl.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga leczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często stosowana w medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii, rehabilitacji oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, co przynosi nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle w okolicy bioder, kolano skoczka, bóle nadgarstka czy zespół bolesnego barku. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, co umożliwia prowadzenie terapii u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Adres firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]