Nowoczesne projekty domów drewnianych

Projekty domów drewnianych nowoczesnych. Sięgnij po kompleksową pomoc specjalistów w tej dziedzinie.

Domy z bali stają się coraz bardziej popularne. Innowacyjna konstrukcja powoduje, że tego typu nieruchomości nie tylko wyglądają niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak znaleźć projektanta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna nieruchomość

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na wybudowanie energooszczędnej nieruchomości. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Mały ciężar domu oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z prefabrykatów. Odchodzą także prace związane z tynkowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Domy drewniane nowoczesne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom dają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – znakomite właściwości termiczne mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to budynki zrobione z surowca naturalnego, co powoduje, że są w całości ekologiczne. Dzięki zastosowaniu drewna osoby chorujące na alergie odczuwają znaczącą poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich jeszcze docieplać. Ważnym walorem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można stawiać także w zimie, bo wszystkie prace wykonywane są z pominięciem schnięcia tynków. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym architektom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]