Zalety srebrnych kolczyków

Więcej informacji o kolczykach.

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej kupowanych przez panie akcesoriów. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle huczną i w luźniejszym stylu. Zobaczmy co powoduje, że są tak popularne, a także w jakich miejscach można je dostać.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych formach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie popularne są długie dodatki, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Mogą być okraszone naturalnymi kryształkami albo zupełnie proste. Elementy wyprodukowane ze srebra nie wywołują alergii skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc dobierając je popatrzmy na cechy probiercze oraz metodę ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały nienagannie, musimy skrupulatnie je czyścić i systematycznie eliminować najmniejsze zabrudzenia. Powinno się odkurzać je co jakiś czas miękką gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne produkty czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki chować w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie polecamy natomiast babcinych sposobów pielęgnacji, typu pasta do zębów czy sól. Takie środki niezwykle podrażniają miękką powłokę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i przeróżne promocje. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane Polki.